New to Busy?

Darmowe 50$ od Blockchain!

15 comments

tkolpaczek
59
last yearSteemit2 min read

blockchainnapost50.png

Uwaga! Jeżeli jeszcze nie odebrałeś darmowej kasy od Coinbase, to sprawdź mój poprzedni wpis!

Blockchain.com jest chyba najbardziej rozpoznawalnym serwisem oferującym eksplorator bloków (zarówno bitcoina, ethereum jak i bitcoin cash), wszelkie statystyki oraz dane dotyczące technologii blockchain i wydobycia kryptowalut oraz webowy portfel kryptowalutowy - i to właśnie na tym portfelu się dzisiaj skupimy, bo jest trochę kasy do zgarnięcia :-)

Blockchain we współpracy z Fundacją Stellar Development (Stellar Development Foundation) postanowili rozdać ponad 125 MILIONÓW DOLARÓW w kryptowalucie XLM! To pierwszy tak duży airdrop w historii!

Pewnie sobie pomyślisz, że nie ma nic za darmo i napewno gdzieś jest haczyk - owszem. Aby otrzymać darmowe stellary musisz przejść pełną weryfikację konta - czyli wysłać kopie swoich dokumentów. Blockchain.com stara się działać zgodnie z prawem, które jak wiesz jest dość restrykcyjne jeżeli chodzi o kryptowaluty - dlatego jest wymóg weryfikacji konta.

No dobra, więc co trzeba zrobić, żeby otrzymać darmowe 50$ od Blockchain?

  • załóż darmowe konto na stronie Blockchain.com klikając w przycisk GET YOUR CRYPTO a następnie SIGN UP
  • po poprawnej rejestracji, na swoją skrzynkę e-mail otrzymasz długi kod WIF (mniej więcej w takim formacie : 12345678-1234-1234-1234-1234578901234) - jest to twój login do konta.
  • po zalogowaniu na swój portfel powinieneś zobaczyć pasek z napisem "GET FREE XLM" - kliknij w niego i postępuj zgodnie z instrukcjami na ekranie
  • to wszystko! Gratuluję! Właśnie stałeś się bogatszy o 50$ :-)

Pamiętaj, że jeżeli chcesz przesłać swoje stellary na inny portfel, to oprócz adresu koniecznie musisz wpisać poprawne MEMO podczas robienia przelewu np. na Binance - jeżeli tego nie zrobisz, to twoje środki mogą przepaść!

Daj znać w komentarzu, czy poradziłeś sobie z pytaniami i pochwal się, jeżeli zgarnąłeś bonusik :-)

Comments

Sort byBest