New to Busy?

Deli Saçmalarına Vidyolu Lansman

31 comments

tahirozgen
70
6 months agoBusy2 min read


Steem blokçeynin değerli blogcuları, Merhaba!

En son yazımda da bahsetmiştim, benim abuk kuş bu aralar kayıp diye. O sebeple pek söyleyecek yazacak bir şeyim olamasa da; ben bir şeyler paylaşmaya bahane ararken buldum kendimi :)

Acaba ne paylaşsam diye çok düşünemeden aklıma bir şeyler geldi.

Öncelikle, biliyorsunuz; burada yaptığım paylaşımları (öncliği buraya vererek) kendi blogumda da paylaşıyorum. Zaten Biomda ve imza bölümünde blogumun linkini paylaşıyorum ama yineliyeyim;

https://www.zihniminabukkusu.com

Blogum var ama niye var diye soracak olursanız, ben de bilmiyorum. Steemitten önce yazdıklarımı paylaşacak mecramdı aslında. Yazdıklarımı kendi sosyal medya çevremde yani instagram, facebook, twitter vs.de paylaşıyordum ama bloguma girip de okuyan sayısı çok da anlamlı olmadı hiç bir zaman. Hala da pek ziyaretçisi ve okuyanı bulunmamakta. Ama ben neyle inatlaşıyorsam artık, o blogu açık tutup hala da paylaşımlarımı sosyal medyada paylaşmaya devam ediyorum.

Zaman zaman yazılarımı paylaşırken farklılıklar denediğim de oluyor ama sanırım paylaşımlarım insanlar için fazla deli saçması olacak ki pek de etkisi olmuyor. Neyse bunu da aslında dert etmiyorum, yani dert edilecek bir şey olarak görmüyorum. Ben yeterince girip kendi blogumu kendi kendime okuyorum çünkü :) Özünde ben yazarken eğleniyorum ve keyif alıyorum, tabii ki birilerine ulaşınca daha bir güzel oluyor ama olduğu kadar. Bir çok sefer belirtmişimdir, steemit bu anlamda benim için bir nebze bu açığı kapatmış oldu çünkü burada sayımız her ne kadar az da olsa; okumaktan üşenmeyen ve varlığını hissettiren insanların olması çok güzel. Ayrıca deli saçmalarına da karşı değiller :))

Lafı yine dolandırdım durdum, kusura bakmayın. Sadede gelecek olursam; Bir ara Instagramda, blogumdaki yazıların duyurularını kısacık videolar şeklinde yapma denemelerim olmuştu.

Topu topu 6 yazı için uğraşabildim ama çok da eğlenmiştim. Bir iki video uygulamasıyla basit bir kaç video tanıtımlarımı bugün youtube a da yükledim. Yükledim ki şimdi rahat rahat sizinle de paylaşayım. Bu yazılar tabiiki burada da paylaştığım yazılardı.

Zaten farklı bir şey yok her iki mecra arasında, burada fazlası oluyor; steemite özel röportajlar gibi :)

Özetle; bu kısa video paylaşımlarımı aşağıda sizlerle paylaşıyorum.

İşte ne paylaşsam diye düşünürken karar verdiğim paylaşım bunlardı. :)


Ölümcül Aşk


Yaşanmamış Gerçek Hikaye #2
Yaşanmamış Gerçek Hikaye


Anlamsız #2


Konfüzyon


Zihnimin Abuk Kuşundan Sabuk Ötüşler 7


Selektif Serotonin


Story & Image Copyright: OTahirZGN
ZAK000.png

Comments

Sort byBest