New to Busy?

SwissBorg - tipujte cenu Bitcoinu a vydělávejte tím krypto

14 comments

ritxi
65
last yearSteemit2 min read

V poslední době jsem se začal více zajímat o projekty, které nabízí nějaké krypto odměnou za pár minut aktivity denně. Hlavně proto, že zastávám názor, že každá "vydělaná/získaná" kryptoměna dneška bude mít za rok/dva několikanásobně větší hodnotu, viz faucety a jejich odměny během nízkých cen krypta.

Aktuálně jsem narazil hru od projektu s názvem SwissBorg, ve kterém můžete hrát o odměnu $ 500,000, která se poměrově rozdělí mezi prvních 20 000 uživatelů dle žebříčku úspěšnosti.

Já za pár dní hry jsem již na 475 místě, registrovaných je něco přes 8 tisíc uživatelů, tj. momentálně každý něco vyhrává. Kromě ceny viz obrázek ($2,23) dostávám za určité úkoly přímo kryptoměnu CHSB, momentálně mám už 150 CHSB tokenů, což je ekvivalent $ 1,5.

Jde o poměrně jednoduchou aktivitu, jednou denně se přihlásíte a tipnete si, zda bude další den Bitcoin na vyšší, nebo nižší hodnotě.

Odměnu obdržíte v kryptoměně SwissBorg (CHSB), kterou je možné obchodovat např. na burze KuCoin.

Registrace je poměrně jednoduchá, stáhnete si do mobilu aplikaci (je na Android i iOS), vyplníte jméno a tel. číslo. Při dotazu na referral code vložte YHZNEOA, což je můj kód, díky 😉.

Webové stránky projektu jsou https://www.swissborg.com/. Švýcarský projekt SwissBorg vybral $ 50 mil. během ICO v lednu 2018, jeho cílem je management kryptoměnových investic, chtějí se dostat do TOP 80 podle Market Capu, aktuálně jsou na 430 pozici, takže se jedná o ambiciozní projekt.

Fotky a obrázky - SwissBorg, pixabay

Comments

Sort byBest