New to Busy?

Firefox буде оновлюватись частіше

0 comments

prolinuxua
55
5 months agoSteemit

Розробники браузера Firefox оголосили про скорочення циклів підготовки нових релізів програми до чотирьох тижнів. Раніше випуски готувались від шести до восьми тижнів.

Firefox 70 буде випущено відповідно до старого графіку 22 жовтня, потім через шість тижнів - 3 грудня буде підготовлено реліз Firefox 71 і вже наступні випуски будуть формуватись раз на чотири тижні (тобто 7 січня, 11 лютого, 10 березня і т.д.)

Гілка браузера з тривалим терміном підтримки (ESR) як і раніше буде випускатись раз на рік і підтримуватиметься ще три місяці після створення наступної ESR гілки. Коригувальні релізи для ESR гілки будуть синхронізовані зі звичайними випусками і також перейдуть на чотирьохтижневий графік. Наступним ESR релізом стане Firefox 74, який запланований на червень 2020 року. Також на новий графік буде переведено розробку SpiderMonkey та Tor Browser.

Основною причиною скорочення циклу розробки називається бажання оперативніше впроваджувати нові можливості для користувачів. Також передбачається, що частіші релізи дозволять підвищити гнучкість планування розробки програми та реалізації пріоритетних змін, що відповідають вимогам бізнесу та ринку.


Джерело: hacks.mozilla.org

Comments

Sort byBest