New to Busy?

Steemit Yolculuğum [TR Liste Yarışma 01 ]

0 comments

myrose
47
last yearBusy3 min read

Herkese Merhaba ,
Öncelikle bu yarışma için @trliste çalışanı veya çalışanlarına teşekkürlerimi iletmek istiyorum. Güzel bir proje olacağına inanıyorum.

Steemit ile tanışmam çok ilginç olsaydı bu yarışmayı ilk gördüğümde hemen katılırdım açıkçası.
Daha heyecanlı ve zevkle yazardım benim tanışma hikayem tamamen sıradan ama sonuçta böyle bir platformda yer alıyorum ve bunun için şanslı olduğumu düşünüyorum. Şuan da bu konumda olduğum için tanışma hikayem çok ilginç olmasa da olur.

Yakın bir arkadaşım ile sohbet ederken abisinin steemit de yer aldığından , yaptığı projelerden elde ettiği kazançlardan bahsetti. Bana nedense çok mantıklı geldi dedim biz neden bir şeyler yapmıyoruz ?
Tabi arkadaşlarda vardı bundan bahsederken kimse bir teşvik olmadı ama ben meraklanmıştım. Eve geldim ve ufak bir araştırma yaptım steemit hakkında ve daha sonra kendime bir zaman tanıdım. Bu siteye üye olduğumda devamlılığımı sağlamak istiyordum bunun için o an ki dönemim uygun değildi. Tanışmamın ardından iki ay geçmişti ve ben üyelik istemiştim hatta üyeliğim bir hafta sonra onaylandı dedim onaylanmayacak mı ? Ama tabi ki onaylandı. Talep fazlalığından olsa gerek.

Hiç bakmadığım bir sürü okunmamış maillerin olduğu mail adresini her dakika ziyaret eder oldum. İnsan bir şeyi bir kere istemeye , hayal etmeye görsün peşinden öyle bir gidiyor ki ..
Bir gün ansızın girdiğimde başvurumun onaylanmasını görmemle başladı her şey. Tabi heyecanım nasıl arttı. Zaten hep böyle bir sayfam olsun istemişimdir . Ki birde maddi olarak da karşılığı var ister istemez heyecanımı artırıyordu. Telefonuma uygulama indirmeye çalışıyorum, chrome dan giriyorum bilgisayardan giriyorum her yerden girmiştim. Sonra araştırmalarımdan anladığım kadarıyla ilk gönderinin ufak bir otobiyografi olmasının mantıklı olacağına kara vermiştim. Tabi 'introduceyourself' tagını kullanmayı unutmadan :)

Sonra ilk gönderimi paylaştım ilk oyumu aldığımda nasıl seviniyorum ilk yorum geldiğinde sevincim iki katına çıkıyor dedim ' her şey güzel olacak ' . Birileri tarafından oylanmak yorum almak destek almak cidden beni buraya bağlı kıldı. Sonuç olarak ilk başlangıçta burada kimseyi tanımıyordum ama şuan birilerini tanıma fırsatı yakaladım. Gerçekten iyi ki dedim iyi ki buradayım farklı bakış açıları, yeni insanlar , yeni düşünceler ... Daha sonra ' discord' ile tanıştım . Steemit Türkiye topluluğu gerçekten güzel bir topluluk. Discord sayesinde biraz daha destek aldım ve insanlara ulaşma fırsatı yakaladım.
Bu yola baş koydum devam ediyorum ve ilerde biraz daha alıştıkça daha güzel şeyler yapacağıma inanıyorum umarım her şey çok güzel olur.
Yalnızlık çekerim diye düşünmüştüm ilk başladığımda ama hepiniz çok güzel insanlarsınız kendimi yalnız hissetmedim , herkese çok teşekkür ederim.

Herkese başarılar dilerim..

Okuduğunuz için teşekkür ederim.

images.jpg

source

Comments

Sort byBest