New to Busy?

Mniejsze i większe prace graficzne | #pl-bazarek

2 comments

kepkeeper
51
last yearBusy2 min read

obraz.png


Słowem wstępu

Jak tylko przeczytałem ten post od razu pomyślałem, że to super pomysł. Przyznam szczerze, że nie słyszałem o tym wcześniej. Jestem fanatykiem wędka... znaczy rozwoju sieci Steemit. Jak widzę kolejne projekty i kreatywność jaka drzemie w naszym społeczeństwie to aż się serce raduje. Moim zdaniem wymiana STEEM i SBD na towary i usługi to przyszłość i nieunikniony kierunek rozwoju całego ekosystemu.

Mimo iż dużego talentu może nie posiadam to chętnie zainicjuje #pl-bazarek. Moje zdanie jest takie, że jeśli chce się "wystawić usługę to napisanie posta będzie lepsze, ponieważ można wtedy wszystko dokładnie opisać. Jeśli zaś chodzi o produkty to popieram pomysł dodawania w komentarzach swojej propozycji.

Grafikę celowo zapożyczyłem taką samą ponieważ moim zdaniem doda to spójności dla całości. Oczywiście jeśli @khrom stwierdzisz, że to zły pomysł to bez problemu ją edytuję.


Moja oferta

obraz.png


OpisCenaTermin realizacjiGodziny pracy
Mniejsze i większe prace graficzneod 1 STEEMdo 3 dni roboczych-> pn - pt <- 8-16

Szczegóły
Od dłuższego czasu zajmuje się grafiką. Nie jestem żadnym profesjonalnym grafikiem. Raczej zwykły hobbysta. Lubie tworzyć grafiki, ale od razu mówię, że zdolności plastycznych nie mam absolutnie. To co najchętniej robię to biorę kilka elementów grafik z freepik mieszam je ze sobą i tworzę jakąś kompozycję. Można więc powiedzieć, że jestem grafikiem odtwórczym. Tak lubię też sam siebie nazywać. I to mam głównie do zaoferowania. Lubie minimalizm i podsunięcie tematu przewodniego lub koncepcji. Symboliczna cena wynika z tego, że w większości nie są to mega skomplikowane prace. Bardziej "jakaś" grafika, której brakuje wam do wpisu lub coś co możecie wykorzystać w waszej serii. Na pracy zamieszczam swój podpis i jeśli akceptujecie grafikę to go usuwam i się rozliczamy. Daje wam to ten komfort, że jeśli nie odpowiada wam moja koncepcja to nie ponosicie żadnych kosztów. Myślę, że to uczciwa propozycja. Cena od 1 STEEM bo jeśli w fazie ustalania szczegółów stwierdzę, że jest to trudniejszy lub niestandardowy projekt to cena może ulec zmianie.

KontaktNick
steem.chatKepKeeper

Kilka przykładów moich prac

Tak jak mówiłem proste grafiki bez "wodotrysków"
obraz.png

obraz.png

obraz.png

obraz.png

obraz.png

obraz.png

Comments

Sort byBest