New to Busy?

Захоплення мосту Метро у Києві: відео стрілянини у поліційний дрон

0 comments

infa
66
8 months agoSteemit

Колишній військовий Олексій Белько, який 18 вересня погрожував підірвати міст Метро в Києві, за допомогою вогнепальної зброї збив поліцейський квадракоптер під час спецоперації з його затримання. Відео опублікував на своїй сторінці у Facebook директор департаменту комунікацій МВС України Артем Шевченко.

«Один з безпілотників (вартість кілька десятків тисяч гривень) падає в Дніпро одразу після пострілу – це зафіксувала стаціонарна камера спостереження на виїзді з мосту на лівому березі», – написав Артем Шевченко.

https://www.facebook.com/artem.shevchenko.9/videos/10220778782521862/

Нагадаємо, ввечері 18 вересня озброєний чоловік заїхав на міст Метро і погрожував його підірвати. Правоохоронці почали спецоперацію, перекрили під’їзди до моста. Рух метрополітену від станції «Хрещатик» до «Лісової» був паралізований майже 5 годин.

«Мінером» виявився 42-річний уродженець кримського смт Форос колишній військовий Олексій Белько. З 2014 року він пішов добровольцем воювати за територіальну цілісність України. Через кілька годин Белька вдалося затримати.

Суд ухвалив рішення заарештувати ветерана ООС Олексія Белька на два місяці з альтернативою застави майже в 300 тисяч гривень. Глава МВС Арсен Аваков хотів взяти на поруки Белька, який 19 вересня «замінував» міст Метро в Києві.

Джерело:
https://infa.ua

Comments

Sort byBest