New to Busy?

Україна не закріплюватиме в Конституції жодних «особливих статусів» Донбасу

0 comments

infa
66
5 months agoSteemit

Українська влада не вноситиме змін до Конституції, щоб закріпити там особливий статус Донбасу. Про це заявив міністр закордонних справ Вадим Пристайко під час пресконференції зі спеціальним представником США у справах України Куртом Волкером, передає УНІАН.

Як зазначив Пристайко, Мінські домовленості передбачають реформу українського законодавства, зокрема конституційну реформу, в основі якої – децентралізація.

«Якщо у Москві не вміють прочитати це, ми готові ще раз сказати. Ми не вносимо жодних змін до Конституції, ми продовжуємо наш шлях конституційної реформи, яку ми самі для України робимо, і основою цих змін є децентралізація, яка вже багато років іде доволі успішно», – заявив Пристайко.

За його словами, децентралізація – це єдиний шанс розвитку для «сторони, яка нині не є повністю контрольована українським урядом»: «Вони можуть об’єднувати громади, вони можуть очікувати певних можливостей, зокрема, фінансових, як і всі області і райони, розташовані в Україні. Ми не вносимо до Конституції жодних «особливих статусів».

Джерело:
https://infa.ua

Comments

Sort byBest