New to Busy?

Україна не закріплюватиме в Конституції жодних «особливих статусів» Донбасу

0 comments

infa
66
last monthSteemit

Українська влада не вноситиме змін до Конституції, щоб закріпити там особливий статус Донбасу. Про це заявив міністр закордонних справ Вадим Пристайко під час пресконференції зі спеціальним представником США у справах України Куртом Волкером, передає УНІАН.

Як зазначив Пристайко, Мінські домовленості передбачають реформу українського законодавства, зокрема конституційну реформу, в основі якої – децентралізація.

«Якщо у Москві не вміють прочитати це, ми готові ще раз сказати. Ми не вносимо жодних змін до Конституції, ми продовжуємо наш шлях конституційної реформи, яку ми самі для України робимо, і основою цих змін є децентралізація, яка вже багато років іде доволі успішно», – заявив Пристайко.

За його словами, децентралізація – це єдиний шанс розвитку для «сторони, яка нині не є повністю контрольована українським урядом»: «Вони можуть об’єднувати громади, вони можуть очікувати певних можливостей, зокрема, фінансових, як і всі області і райони, розташовані в Україні. Ми не вносимо до Конституції жодних «особливих статусів».

Джерело:
https://infa.ua

Comments

Sort byBest