New to Busy?

Трамп підтвердив ліквідацію сина Усами бен Ладена

0 comments

infa
66
8 months agoSteemit

Хамза бен Ладен, син убитого лідера «Аль-Каїди» Усами бен Ладена і член групи бойовиків, був убитий під час контртерористичної операції США. Це підтвердив президент Сполучених Штатів Дональд Трамп, передає Reuters.

Операція з ліквідації відбулася в афгано-пакистанському регіоні.

«Втрата Хамзи бен Ладена не тільки позбавляє «Аль-Каїду» важливих лідерських якостей і символічного зв’язку з його батьком, але й підриває важливу оперативну діяльність угруповання», – заявили у Білому домі.

За інформацією ЗМІ, Хамза бен Ладен був поруч зі своїм батьком в Афганістані до терактів 11 вересня 2001 року. Також він був із ним у Пакистані після того, як США ввели війська до Афганістану, що підштовхнуло більшу частину вищого керівництва «Аль-Каїди» втекти туди.

2017 року Держдепартамент США назвав Хамзу «глобальним терористом» після того, як він закликав до терактів у західних столицях і пригрозив помститися Сполученим Штатам за вбивство свого батька.

31 липня цього року агентство Reuters повідомило із посиланням на американського посадовця, що Хамза був убитий. Однак офіційно США підтвердили цю інформацію лише 14 вересня.

Джерело:
https://infa.ua

Comments

Sort byBest