New to Busy?

Menší pokus se Superiorcoinem

1 comment

hairyfairy
59
11 months agoBusy2 min read

Slíbil jsem v diskusi pod @krakonos ovým článkem, že napíšu post o Superiorcoin, který na Steemitu hojně propagoval @sydesjokes, tak tady ho máte.
businessman-432662__340.jpg
Zdroj

Na seznamu coinmarketcap byste SuperiorCoin našli na samém chvostu, cena za jednotku je nyní $0,00005, ale uživatelům Steemitu může přijít vhod. Na platformě Kryptonia.io za něj můžete sehnat hlasující pro své články. Postup je následující. Zřídíte si účet na Kryptonia.io. Zde jsou na jedné straně Ti, kteří poptávají mikroslužbu (upvote, komentář, odběr youtube kanálu...), za kterou nabízejí platbu v SuperiorCoinech (SUP), a na druhé straně Ti, kteří jsou ochotni tyto úkoly splnit. Toto je tedy jeden ze způsobů, jak si SUP vydělat. Trvá ale 7 dní, než se vaše odměna připíše. Během této doby si žadatel zkontroluje, zda máte splněno. Podvodníky vyloučí, ostatní dostanou zaplaceno.
Při zadávání úkolu vyplníte jednoduchý formulář
2019-04-06 (1).png
Uvedete, v čem spočívá úkol, jaká za splnění náleží odměna, pro kolik osob je úkol určen a dobu trvání úkolu. Kalkulačka spočítá celkový rozpočet, pokud se vyčerpá počet řešitelů. Můžete přidat další kritéria a omezení, já se snažím vyřadit nespolehlivé, kteří s o odměnu přihlásí a úkoly neplní. Vpravo dole nakonec kliknete na modré Create Task. Velkým lákadlem býval hlas od kryptoniabot ,tímto článkem též zkouším, zda je stále funkční.

SuperiorCoin se dá i těžit, to jsem ovšem nezkoušel.

Hodně SUP jsem ale získal skrze kblog.io fungující na podobném principu jako steemit, za upvoty vám náleží odměna, která se v podobě SUP po týdnu převede do peněženky. V nabídce je referral program, ve kterém lze také nějaké SUP získat.

Celé by to mělo fungovat následovně. Snažíte se získat SUP, např. tím, že plníte úkoly. Pak si vytvoříte svůj úkol a SUP utratíte za odměny řešitelům. Máte víc hlasujících čtenářů pod článkem a koloběh začíná nanovo. Dříve šlo díky @sydesjokes směňovat SUP přímo za Steem, bohužel je už tato služba nefunkční.

Kromě návodu by tento post měl soužit jako pokus, jestli se angažování v Kryptonii a honba za SUP vyplatí, k článku se po týdnu vrátím s krátkým résumé.

Pokud si budete vytvářet na Kryptonii účet, můžete využít odkaz. Abyste mohli vytvořit úkol hned místo po týdnu, pošlu do začátku nějaké SUP těm, kteří si o ně napíší do komentářů.

Comments

Sort byBest