New to Busy?

Má smysl Kryptonia a Superiorcoin?

11 comments

hairyfairy
61
last yearBusy2 min read

Ahoj Steemiťáci

dlužím Vám résumé článku .
Vloudila se mi do něj chyba, uvedl jsem bota se zavináčem, a on mě potom downvotoval :-)

Po napsání článku zde na steemitu, jsem hledal podporu pro článek na kryptonia.io. Zadal jsem úkol upvotovat článek a za splnění úkolu jsem nabídl odměnu 77SUP, počet řešitelů jsem stanovil na 18.
Celkem jsem investoval 1455 SUP i s pětiprocentním poplatkem. Dlužno říct, že se jedná o titěrnou částku, 1 SUP stojí 0,00005 dolaru.

businessman-432662__340.jpg
Zdroj

A jak investice dopadla? Neprodělal jsem, ale terno to také nebylo.

Především článek přilákal málo hlasujících Kryptonianů, pouhopouhé 4. Důvodem může být nízká odměna, jazyk nebo prostě fakt, že Kryptonia není masově využívaná. Na druhou stranu, nevyužité odměny mi byly vráceny na účet. Nakonec jsem tedy investoval 400 SUP (0,02 dolaru).

Článek podpořili boti kryptonia a kryptoniabot . Článěk si díky nim a díky hlasujícím Kryptonianům vydělal o 0,08 Steemu víc, investice vyšla na 0,05 Steemu.

Platforma Kryptonia má i svůj blog - Kblog.io , zde si článek též našel hlasující a vydělal mi 1000 SUP.

Myšlenka odměny v kryptoměně za mikroslužby (např. upvote na sociálních sítí, získávání referralů) není špatná, ale základna uživatelů je teď hodně omezená. SUP se dají získat velmi snadno, ale musí se týden čekat, než jsou připsány na účet (zájemcům můžu 1000 SUP poslat bez čekání, stačí napsat v komentáři váš nick na Kryptonii).

Ostříleným pardálům se asi námaha s vidinou pár centového zisku nevyplatí, ale nováčci mohou takto ulovit pravidelné čtenáře mimo českou komunitu.

Hezký den!

Comments

Sort byBest