New to Busy?

Projekt promocji naszego #polish i Steem na FB - "Steem dla opornych"!

18 comments

grecki-bazar-ewy
63
last yearBusy3 min read

Witajcie Kochani Steemianie!
Przedstawię Wam dzisiaj jeszcze świeży projekt mający na celu promocję Steem i naszego #polish - tym razem na Fb.

image.png

Po co? Po to żeby zachęcić ludzi z facebook'owych stron do dołączenia do naszej społeczności. Wiem, że Wasze zdania na temat Fb są różne jednak nie zapominajmy że jest tam spora ilość ludzi. Ludzi, którzy nie mają pojęcia o Steem, o kryptowalutach i o blogowaniu. Ludzi, którzy często chcieliby blogować ale boją się zacząć, nie mają na to środków albo nie wiedzą jak się za to zabrać.
image.png

Do tej pory uczyliśmy tutaj nowe osoby czym jest Steem, pisaliśmy im komentarze oraz publikowaliśmy poradniki.
W projekcie "Steem dla opornych" te same działania będą prowadzone na założonej w tym celu stronie na Fb.
Ruszyliśmy przedwczoraj i kilka postów już się ukazało, ja się nawet przedstawiłam jako pierwsza.
image.png

Kolejny raz zostaną wykorzystane poradniki opublikowane wcześniej na Steem przez członków polskiej społeczności i zebrane przez @rafalski w FAQ dla #polish.

image.png

Oprócz poradników o Steem planujemy posty o tym jak poruszać się po platformie i jak prowadzić bloga. Pokażemy ludziom nasze polskie tagi tematyczne, działające już projekty i konkursy (a pewnie i konkurs zorganizujemy).
Możemy także przedstawić autorów publikujących na #polish (jeśli się zgodzą) i udostępniać na stronie ciekawe wpisy ze Steem.
Pomysłów mamy sporo a i Wy zapewne coś podpowiecie :)

image.png

Wielu z nas ma profil na Fb, wielu z nas ma tam swój fanpage... Pomyślcie ile w sumie mamy znajomych i obserwujących? Bo przecież istnieje jakieś prawdopodobieństwo, że część z nich zainteresuje się Steem, że zechce tutaj publikować...

I właśnie o to chodzi w projekcie "Steem dla opornych" - żeby zaproponować ludziom pisanie bloga za darmo i dołączenie do polskiej społeczności. Żeby spróbować nauczyć ludzi co to jest Steem, blockchain, kryptowaluty poza platformą. Żeby promować Steem i #polish na Fb.

image.png

Zapraszam więc wszystkich do pomocy w promowaniu strony. Przez dwa dni mamy ponad 100 obserwujących a zaproszenia zostały wysłane jak dotąd jedynie przez dwie osoby prowadzące stronę. Wiem, że to jeszcze o niczym nie świadczy ale jest to zapewne dobry początek.

image.png

Jeśli wszyscy się zmobilizujemy i dodamy swoje zasięgi to z pewnością uda nam się powiększyć naszą polską społeczność!

Kto stoi za tym projektem?

Ja, @dietadlaopornych oraz @fervi, który czuwa nad naszymi poczynaniami i bardzo nam pomaga.
@dietadlaopornych rozpoczął także promocję Steem na swoim fanpage'u gdzie ma ponad 7 tys aktywnych obserwujących, zajrzyjcie do Jego posta.

To tyle na początek.
Jak zawsze liczę na Wasze wsparcie i komentarze :)

Pozdrawiam serdecznie - @grecki-bazar-ewy.

Comments

Sort byBest