New to Busy?

Bitcoin Q&A Niepowstrzymany kod [PL]

3 comments

fervi
66
10 months agoBusy2 min read

Andreas Antonopoulos to wspaniały mówca Bitcoinowy - na jego wykłady przychodzą tysiące ludzi z różnych branż by go posłuchać, a także by czegoś się nauczyć i zadać własne pytania. Jego wykłady na temat kryptowalut są znane na całym świecie, głównie z powodu używania prostego języka i jasnych porównań, które mogą być zrozumiane nawet przez dzieci.

Bitcoin Q&A_ Unstoppable code (BQ).jpg

Jako, że podjąłem się tłumaczeń tylko tzw. Question and Answer czyli "Pytania i odpowiedzi" to dzisiaj trafi filmik Andreasa Antonopoluosa odpowiadający na pytanie o "niepowstrzymanym kodzie, a także czy to prawda". Serdecznie zapraszam!

Niektórzy patrząc na dominację Bitcoina widzą jego upadek. Nie zauważają raczej pewnego rodzaju cyklu, który następuje. Nie ma jednej kryptowaluty, a często na bazie problemów innej wyrastają jak grzyby po deszczu "lepsze alternatywy". Oczywiście w cudzysłowie, bo się pokazuje, że potem one same mają wielkie problemy i często upadają, być może jesteśmy świadkami upadku Ethereum właśnie.

Natomiast dzisiaj kryptowaluty to sztuka kompromisów - jak udobruchać ludzi, a także inwestorów - przecież nie zainwestują pieniędzy w projekt niekontrolowany. A jeśli taki jest to czy nikt tego nie zmieni? Wyobraźcie sobie system z pedofilią dziecięcą na blockchain ... czy ktoś by tego nie chciał zdjąć? Czy więc w takim razie "niepowstrzymany" blockchain jest do powstrzymania? Ma właścicieli i kontrolę? Ethereum tak właśnie dostało swój cios i pokazali, że jednak cenzura jest możliwa w sieci.

Oczywiście włączcie napisy! :)

Zachęcam przy okazji tego materiału do składania dotacji:

Bitcoin:37X3wakVYG1L22g4c7fePzxfj4apxW8MkB
Steem:@fervi

I zachęcam do subskrypcji naszego kanału Youtubowego Many More.

Comments

Sort byBest