New to Busy?

Henry David Thoreau Sözleri

3 comments

ekitap
38
8 months agoSteemit

Henry David Thoreau okuduktan sonra 1000 kitap okuma isteğiniz geleceğini düşünüyorum. 1000 kitap okuma isteğiyle yanıp tutuştuğunuz an kendinize geleceksiniz.

Eğer Thoreau'yu tanımıyorsanız size tanıtmak isterim. Henry David Thoreau sözleri paylaşarak sizi düşündürmek isterim. Çok önemli alıntılar yaparak sizi Thoreau ile tanıştırmak isterim.

electronicbook-thoreau.png
Source
Ne kadar doğru söylemiş değil mi?

elektronikkitap-thoreau.png
Source

An gelir ve hepimiz bunu sayıklarız: Bana gerçeği verin!

Henry David Thoreau Alıntıları

"Her havada, günün ya da gecenin herhangi bir saatinde, her şeyi tam zamanında yaparak ilerlemek ve yaptıklarımın her biri için asama bir çentik atmak endişesindeydim. Her iki sonsuzluğun, geçmişin ve geleceğin buluşma noktasında, yani şimdiki zamanın tam ortasında durmak, ezel ve ebedinin arasındaki çizgiye ayak basmaktı isteğim."

Henry David Thoreau sözleri ile yola devam etmek için bağlantıya gidebilirsin. "Nerede ve Ne İçin Yaşadım" kitabı ile yolculuğa çıkabilirsin.

Bir alışkanlık yaratmak için yazılıp çizilmiştir. Hatırlamak istediğiniz an tekrar tekrar okuyabilirsiniz. Arada bir başvurduğum çok değerli yazar olan Thoreau'yu yine anmış olalım. Yapmamız gereken işlere ve dolayısıyla hayata dönelim. En güzel günler sizlerin olsun.

Comments

Sort byBest