New to Busy?

Rossmann'dan Yılbaşı İndiriminde Alınacak 10 Ürün..

3 comments

audreynsekerleri
61
last yearBusy3 min read
Yılbaşı indiriminden neler alınır yazı dizimizin son drugstore mağazası Rossmann'dan alınabilecek ürünlere bakacağız bu yazıda.

Önceki yazıları Gratis indirimleri, Watsons indirimleri linklerine tıklayarak okuyabilirsiniz.

Aslında en kritik indirimler burada olacak çünkü Rossmann kendisine ait markaları o kadar az indirime sokuyor ki eğer Isana, RdL, RdY markalarında kayda değer bir indirim olursa süper olacak.

IMG_E3335.JPG

Öncelikle Isana cilt bakımı ürünleri kesinlikle alınır. Hele de %40 gibi bir indirim olursa süper olur. Her yaşa, her cilde, her soruna uygun krem serisi mevcut Isana'da.

IMG_E3338.JPG

Ayrıca Isana'nın bu 7'li bakım kürleri de gayet iyidir. Bunlar da yaşa ve cilt tipine göre seçenekli

IMG_E3340.JPG

Uygun fiyatlı fırça arayanlar için Rossmann'ın kendi markası For Your Beauty'i önerebilirim. Özellikle bu fırça pudra, bronzer falan uygulamak için oldukça başarılı. Muhtemelen %30 indirime girecektir.

IMG_E3341.JPG

Rossmann'da satılan markalardan biri de Catrice, blogdaki yazılarımdan markayı oldukça sevdiğimi biliyorsunuz. Eskisi kadar sık ürün gelmiyor ama geldiği zaman zevkle inceleyip mutlaka alacak bir şeyler buluyorum. Yakında elimdeki ürünlerden blogda daha sık bahsediyor olacağım. İhtiyaç varsa genelde %30 indirime giren bu markaya da bakmanızı önerebilirim.

IMG_E3352.JPG

Rossmann'dan alınabilecek en iyi ve en uygun fiyatlı makyaj paletleri Rival de Loop XXL paletlerdir. Bunların bir kaç seçeneği var. Biraz tozutma problemleri dışında özellikle makyaja yeni başlayanlar için çok uygun paletlerdir.

IMG_E3359.JPG

Yine sevdiğim bir marka, Essence, sadece Rossmann'da satılmıyor ama en çok seçenek de yine burada var ve ben en kolay şekilde buradan ulaşabiliyorum. Essence genelde indirime girmez ama yılbaşı nedeni ile %30-40 indirim bile olsa hemen bakın derim.

IMG_E3362.JPG

Rossmann'ın vegan ve doğal içerikli ürünlerinin olduğu markası Alterra, bu markada son zamanlarda sürekli bir %30 indirim var zaten, ilginizi çekerse bakabilirsiniz. Ürünleri fena değil.

IMG_E3364.JPG

Yaz için en sevdiğim güneş kremleri, güneş sonrası bakım kremleri tabi sun ozon'dan. Alın alın stoklayın bence. Fiyat performans olarak çok başarılı bulduğum bir markadır bu.

IMG_E3370.JPG

Yine Isana'nın temiz içerikli deodorantları var. Yalnız her deodorantı alkol ve aliminyum free değil. Ona göre alırken içeriğine bakmadan almayın.

IMG_E3373.JPG

İşte hiç vazgeçemediğim Isana duş jelleri, duş köpükleri ve duş yağları. Hepsi ayrı güzel kokuyor. Bir sürü seçenek olduğu gibi bir de her mevsime özel kokular da çıkartıyorlar. Mesela şimdi yılbaşına özgü kokulu olan pek çok duş jeli seçeneği bulunuyor.

IMG_E3375.JPG

Bir vücut peelingi istiyorsanız bunu alacaksınız işte. Hem nemlendiriyor, hem vücudun kuru bölgelerini ciddi ciddi baya düzeltiyor. Bıraktığı yağlı his biraz fazla ama ben seviyorum.

IMG_E3376.JPG

Isana'nın sıvı el sabunları da oldukça başarılıdır. Yılbaşında yeni kokulardan stok yapmayı düşünüyorum. Bana B&BW sabunları unutturdular resmen.

IMG_E3377.JPG

Tabi hep kozmetik olmaz. Ev için de Rossmann'ın temizlik markası olan Domol'u önereceğim. Ürünleri çok başarılı, kullandıklarım içinde bir tek bulaşık makinesi deterjanını sevmedim ve çok başarılı bulmadım. Diğerleri özellikle de kumaş lekesi temizleyici spreyi çok çok iyi.

IMG_E3330.JPG

Son olarak şimdilik sadece Rossmann mağazalarında olan LorealxIsabel Marant koleksiyonuna ve özellikle rujlara bakabilirsiniz.

Yazı dizimiz Sephora ile devam edecek. Rossmann'dan alınabilecek ürünler konusunda umarım yardımcı olmuştur bu yazı.
Sevgiler..

Comments

Sort byBest